Entegre Diş Kliniği
 
ENTEGRE KLİNİKLER
Genel Esaslar: Türlerine ve hizmet rollerine uygun tıbbi hizmetlerin, geciktirilmeden, hasta hakları ve çalışan güvenliği, hasta mahremiyeti ve veri gizliliği esaslarına özen gösterilerek hizmet sunulmasıdır.
Hizmet Sunumu; sağlık tesisi yöneticisi tarafından, merkezimizin özelliklerine uygun olarak düzenlenen ve güncel ihtiyaçlara göre revize edilen iş akış şemaları gereğince hizmet yürütülür.
Hizmet sunulan saatler içerisinde, Merkezimize müracaat eden her hastanın kabul edilmesi esastır. Tıbbi hizmetler alanında sunulan hizmetlere ait esaslar idari düzenlemelere göre sunulur.


Tıbbi Hizmetler
Gündüz Acil Nöbet Kliniği: Merkezimizde saat 08:00  ve  16:00 saatleri arası  arası gelen  randevusuz  ve aciliyet gerektiren hastalar için  nöbetçi  kliniği  görev yapmaktadır. Nöbetçi Kliniklerine; Kamu görevlileri,(Emekli sandığı,SSK,Bağkur çalışanları) bakmakta yükümlü oldukları kişiler, yeşil kart sahipleri ile ücretli hastalar başvurmaktadır.
Gece Muayene Acil: Merkezimizde saat 16:00  ve  08:00 arası gelen hastalar için  acil kliniği  görev yapmaktadır. Acil Kliniklerine; Kamu görevlileri,(Emekli sandığı,SSK,Bağkur çalışanları) bakmakta yükümlü oldukları kişiler ,yeşil kart sahipleri ile ücretli hastalar başvurmaktadır.
Muayene Entegre Klinik: Kliniğimize gelen  hastalar 182 nolu MHRS  aracılığı ile randevulu, yada kliniğinden daha önce o gün için randevulu verilen hastalardır. Merkezimize randevulu gelen hasta randevu aldığı kliniğe saatinde ve tarihinde gelir ve klinikteki personelin çağırmasını bekler. Kliniklerimizde koruyucu hekimliğe yönelik tedaviler (fissür, flor uygulamaları vb), kanal tedavisi, diş eti hastalıkları tedavisi, protez işlemleri gerçekleştirilmektedir.

 
 

Diller:

Ziyaretçi Sayısı

Toplam: 902894
Yıllık: 20845
Aylık: 8652
Günlük: 498